Obchod


Při návštěvě Kostkování můžete navštívit i stánek se stavebnicemi LEGO určených k prodeji. Načerpaly Vaše děti na výstavě inspiraci? Neváhejte a něco jim s sebou kupte domů, aby dále mohly rozvíjet svojí kreativitu a v dnešní přemobilované době se raději věnovaly něčemu, co jim do budoucna dá více.

Pro naše akce zajišťujeme specializovaného prodejce - SPECIÁLKA LEGA.

O prodejci

prodejna, obchod ricany u prahy specilakalega prodejna, obchod hradec kralove specilakalega

Speciálka Lega je specializovaná prodejna stavebnic LEGO a licencovaných doplňkových produktů LEGO. Prodejna v Říčanech u Prahy Vám nabídne kompletní sortiment dodávaný v České republice. Najdete zde nejen stavebnice LEGO, ale i doplňkový sortiment jako jsou hodinky, svačinové boxy, lahve na pití, školní potřeby, aktovky, penály, zápisníky, světelné přívěšky na klíče, klíčenky, nástěnná světla a další.

Na našich stránkách www.specialkalega.cz je možné si stavebnice na prodejně zarezervovat, popřípadě objednat z e-shopu a nechat zaslat domů za stejné ceny jako v obchodě. Každý z Vás se může stát členem klubu speciálka lega a čerpat výhody při nákupu produktů se slevou od 5 do 10 % s postupným růstem za jednotlivé nákupy.

Naše prodejny na výstavách

Naše vybudované prodejny na jednotlivých výstavách jsou Vám plně k dispozici po dobu konání výstav, kde si můžete zakoupit nabízené zboží s výstavní slevou. Na místě výstavy nabízíme přes 300 druhů stavebnic + další doplňkový sortiment. Vybíráme nejpopulárnější kousky ze všech sérií, malé krabičky, střední i velké stavebnice. Produkty, které v našem obchodě nenajdete, je možné přímo na místě objednat s doručením až k Vám domů.

V obchodě se stavebnicemi je možné platit kartou.

Reklamace

Zakoupili jste na výstavě stavebnici a uvnitř krabice chyběla nějaká kostička či něco nefunguje. Reklamace můžete zaslat na info@specialkalega.cz


Váš tým Speciálka Lega