Naši partneři


Kostky org

Sdružení českých a slovenských LEGO stavitelů, sběratelů a nadšenců, kteří na akcích prezentují svoji tvorbu a umí vtáhnout děti (mnohdy i jejich doprovod) do LEGO her a zábavy:) Téměř celý tým Kostkování je součástí Kostek.org.

Speciálka lega

Jsme specializovaný prodejce stavebnic LEGO. Provozujeme dvě specializované prodejny stavebnic LEGO, v našich obchodech naleznete veškerý dostupný sortiment na českém trhu a další zajímavé doplňky. Na kostkování zajištujeme prodejní obchod, kde si můžete zakoupit LEGO z výstavy na hraní doma.

HUBELINO

Kuličková dráha HUBELINO je vyrobena v Německu z vysoce kvalitního netoxického plastu a je plně kompatibilní s LEGO kostkami. Hubelino nabízí spoustu zábavy a kreativity, podporuje logické myšlení a smysl pro detail.

Sklo Design

Sklo Design je rodinná firma zabývající se opracováním a zušlechtěním skel a zrcadel tradičním i netradičním způsobem.

Bartoň a Partner

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. je významným poskytovatelem integrovaných služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí.

Bartosini

Dodavatel značkového kování a profilů pro celoskleněné konstrukce...sprchové kouty, celoskleněné příčky a dveře, skleněné zábradlí, stříšky atd.

DAMARUS, s.r.o.

DAMARUS je český výrobce bezpečnostních skel tvrzených i lepených, nabízí skla barvená i s grafikou. Firma využívá nejmodernější výrobní technologie a splňuje nejpřísnější stávající normy.

Rádio Haná

Nabízí nejlepší hudební výběr.

SmartLife s.r.o.

Společnost SmartLife s.r.o. je výhradním autorizovaným dovozcem a distributorem značek: HUBELINO, HEXBUG, Recent Toys + LEGO licence pro trh v ČR+na Slovensku.

Pivovar Litovel

Pivo Litovel má tradici více než 700 let. Svoji vyjimečnou chuť má díky nejkvalitnějším surovinám z úrodné Hané. Pivo Litovel slaví úspěchy nejen po celé ČR, ale i v celé Evropě!

Telepizza

Vaši pizzu vyrobí a doručí do 40 minut, nejrychleji v ČR. Nabízí domácí těsto a plněné okraje!

OK design

OK design je česká špička na výrobu reklamy a tvarování plastů. Společnost sídlí v Olomouckém kraji, ale své výrobky dodává do celého světa.

ProMaminky.cz

Jsme komunitní web se zdravými názory na mateřství a děti, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky sdílet své zkušenosti.

Bricks 4 Kidz

Programy Bricks 4 Kidz dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si...s kostičkami LEGO.

Záhnilický pivovar

Pivo se Zlatou pivní pečetí lahodí nejen chuti ale i oku.

Auto Hlaváček

Auto Hlaváček své komplexní služby spojené s prodejem a servisem automobilů poskytuje svým zákazníkům již od roku 1996. Snaha o neustálé uspokojování potřeb zákazníků a zkvalitňování poskytovaných služeb vedla k postupnému rozšiřování firmy, která sídlí v Olomouci s nejmodernějším vybavením, včetně karosárny a nové autolakovny.

 

Informuji.cz

Informuji.cz je kulturní kalendář a rádce po cestě za kulturou a výlety! Najdete zde akce, koncerty, výlety, výstavy, kina, divadla, festivaly aj. - vše pod jednou střechou.