SOUTĚŽ Brýle II.


Termín konání:

Místo konání:

facebook.com/kostkovani/
,

Otevírací doba:

Vstupné:

leták akce SOUTĚŽ Brýle II.

BRÝLE se staly nezbytnou součástí našich životů. Napomáhají nám k lepšímu vidění, chrání náš zrak a také jsou zajímavým módním doplňkem.

Rozeznáváme brýle dioptrické, sluneční, ochranné, sportovní, dětské či herní. A kdo z nás si alespoň jednou nenasadil ty pomyslné růžové?

Před dvěma lety probíhala na Kostkování soutěž Brýle a byla natolik úspěšná, že jsme se rozhodli uspořádat s naším partnerem Flora Optik novou soutěž s názvem Brýle II.

 

Pravidla soutěže:

  1. Tvůj úkol je prostý...postav z LEGO kostiček brýle, nasaď si je na obličej a popros kohokoliv blízkého, ať Tě s nimi vyfotí. Na své brýle smíš použít nejrůznější dílky, a to kostičky, trubičky, řetízky, okénka, dveře či je ozdobit zvířátky, figurkami anebo rostlinami. Tvoji fantazii se meze nekladou. Překvap nás svým originálním modelem.
  2. Snímek svých brýlí nám zašli na náš FB Kostkování či náš mail vystava@kostkovani.cz. Pozor, nezapomeň připsat název modelu, své jméno jako autora a odkud pocházíš. Zasláním snímku i údajů o Tobě nám dáváš souhlas k jejich dalšímu disponování.
  3. Smíš soutěžit s více modely najednou, čímž zvyšuješ svoji šanci na výhru.
  4. Náš partner Flora Optik vybere 5 nejlepších stavitelů, kteří obdrží zajímavé LEGO stavebnice. Ty pak doručíme prostřednictvím České pošty.
  5. Tato soutěž začíná 23. dubna 2022 v 17 hodin a končí 7. května 2022 také v 17 hodin.

 

Již nyní se netrpělivě těšíme na Vaše brýlové modely a věříme, že soutěž Brýle II. předčí předloňské klání Brýle I.

 

Vaše Kostkování a Flora Optik